Miyuki 15/0 Round Seed Bead, 15-0136FR, Matte Transparent Yellow AB, 8 grams
15-0136FR
| /
1 item left
Details
  • Material: Glass
  • Size 15/0 measures 1.5mm by 1.3mm with a hole size of 0.7mm with about 26 beads per inch
  • Approximately 250 beads per gram
  • Quantity: 8 grams packaged in 2" tube (about 2000 beads)